Đoković ekspresno do polufinala turnira u Ženevi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Maj.2024, 14:44

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ATP turnira u Ženevi, pošto je danas u četvrtfinalu pobedio Holanđanina Talona Grikspora 7:5, 6:1.
Meč je trajao jedan sat i 18 minuta.
Prvi set je bio izjednačen do rezultata 5:5, kada Đoković pravi brejk i osvaja set rezultatom 7:5.
Najbolji teniser sveta je u drugom setu odigrao ubedljivo pošto je protivniku prepustio samo jedan gem.
Đoković će u polufinalu igrati protiv Čeha Tomaša Mahača koji je u četvrtfinalu pobedio Amerikanca Tomasa Mikelsena.
ATP turnir u Ženevi igra se za nagradni fond od 579.320 evra....
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.