Izvor: TvojPortal.com, 25.Nov.2011, 11:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bilić: Hvala Srbima na korektnosti
Izvor: vesti online
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Slaven Bilić zadovoljan je rasporedom kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Brazilu, a posebnu zahvalnost izrazio je predstavnicima Fudbalskog saveza Srbije.
Hrvatska će na startu kvalifikacija za Mundijal igrati protiv Makedonije kod kuće, a potom >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << sledi gostovanje Belgiji.
U grupi A, u kojoj se još nalaze Srbija, Škotska i Vels, svakako da su dueli koji privlače najveću pažnju Hrvatska - Srbija, a oni su na programu 2013. godine. Najpre u Zagrebu 22. marta, a potom u Beogradu 6. septembra.
"Raspored je odličan za nas. Morali su svi da napravimo neke kompromise, ali smo izuzetno ponosni na dogovor. Moram da istaknem da su Srbi na pregovorima bili izuzetno korektni, kolegijalni i dobronamerni", pohvalio je Slaven Bilić predstavnike srpske kuće fudbala.
Za Bilića je fudbalska reprezentacija Hrvatske prvi favorit u grupi i tu nema nikakve dileme.
"Ne treba nikoga da se bojimo. Sa razlogom smo favoriti na papiru. Ne slažu se šeširi po abecedi, već po rejtingu i rezultatima", samouveren je selektor Hrvatske.
Opsirnije procitajre na ovom linku.
fudbalkvalifikacije za SP






