Terzić se smeje optužbama iz Partizana!

Izvor: Sportske.net, 02.Sep.2015, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Terzić se smeje optužbama iz Partizana!

Povodom sumnji da je Crvena zvezda ''umešala prste'' kako ''večiti rival'' ne bi realizovao transfere Mirka Ivanića i Saše Zdjelara, danas se oglasio i generalni direktor Zvezde u ostavci Zvezdan Terzić.

Zvezdan Terzić se u izjavi za ''Alo'' na ironičan način osvrnuo na najnovija dešavanja oko neuspelih Partozanovih >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << transfera.

Podsetimo, poslednjeg dana prelaznog roka crno-beli su bili u ''ofanzivi'' na Sašu Zdjelara iz Olimpijakosa i Mirka Ivanića iz Vojvodine, ali i pored svih napora čelnih ljudi iz Humske, ni jedan od dvojice pomenutih igrača nije došao u Partizan.

Ubrzo su se pojavile sumnje da je Crvena zvezda na neki način uspela da utiče na ove igrače kako bi oni okrenuli leđa Partizanu, a svoje sumnje izneo je juče i potpredsednik Partizana Milorad Vučelić, ali bez opipljivih dokaza.

Sada kada je prelazni rok okončan, Zvezdan Terzić uz dosta zadovoljstva komentariše najnovije aktuelnosti.

''Čujem da me optužuju iz Partizana da sam upropastio prelazak Zdjelara iz Olimpijakosa, a priča se da je Zvezda pokvarila posao i sa Ivanićem. Da mu nismo možda kidnapovali mobilni telefon?

A što se Zdjelara tiče, on je fudbaler Olimpijakosa, a ja nisam predsednik grčkog kluba, pa da mogu da odlučujem o tome gde će da igra''
, konstatovao je Terzić u izjavi za ''Alo''.

Dodatni razlog za Terzićevo zadovoljstvo, iako je i dalje ''u ostavci'', svakako je i pogled na superligašku tabelu posle osam odigranih kola, na kojoj je Crvena zvezda ubedljivo prva.

I ne samo to...

''Prvi smo na tabeli, vezali smo pet pobeda u nizu, napravili smo najveći transfer jednog srpskog golmana, ujedno najskuplji transfer u ovom prelaznom roku, vredan 3.000.000 evra'', hvali se Terzić.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.