Izvor: 011vodič.com, 18.Jul.2019, 12:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: www.fksutjeska.me / Promo Veliki dan za Nikišić i za fudbalski klub Sutjeska koji se plasirao u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona. Pao je Slovan iz Bratislave, ekipa koja je 2010. u kvalifikacijama za Ligu Evrope izbacila aktuelnog prvaka Srbije, Crvenu zvezdu. U Bratislavu su >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Nikšićani otputovali kao autsajderi, utakmica je završena rezultatom 1:1. U 82. minutu Slovan je došao do prednosti, ali odličnim udarcem u poslednjem minutu nadoknade Kojašević postavlja konačan rezultat. Revanš utakmica odigrana je juče na Gradskom stadionu u Nikšiću. Ponovo nije bilo golova u prvom poluvremenu, a u 59. minutu Nedić autogolom donosi prednost gostima. Strepnja Nikšićana trajala je do 94. minuta. Tada je posle velike gužve u kaznenom prostoru lopts stigla do Šofranca, koji nije imao težak zadatak. ponovo je završeno rezultatom 1:1, a meč je stigao do penal serije. Nikolić, Vlaisavljević i Bubanja su bili precizni sa bele tačke, a dva penala fudbalerima Slovana odbranio je fenomenalni Vladan Giljan. U narednoj rundi kvalifikacija, Sutjeska se sastaje sa APOEL-om. S obzirom da se APOEL prošle sezone “sapleo” o litvansku Suduvu, verujemo da ovog puta neće ništa prepuštati slučaju i da je pred Sutjeskom težak zadatak. Ali i Slovan je u dvomeč sa Sutjeskom ušao sa ulogom favorita. Ukoliko napravi iznenađenje i stigne do trećeg kola kvalifikacija, Sutjeska bi mogla da se sastane sa Crvenom zvezdom koju nakon to je izbacila Suduvu čeka dvomeč sa Helsinkijem. Ne možete bez Fejsbuka? Pratite Blicsport i na najpopularnijoj mreži! Volite Tviter? Ne propustite nijednu važnu ili zanimljivu vest Blicsporta! Budite uz Blicsport i na Instagramu! (Aleksandar Knežević) More
The post SUTJESKA LAVOVSKI DO TRIJUMFA NAD ZVEZDINIM DŽELATOM Nikšić je sinoć dobio NOVOG HEROJA /VIDEO/ appeared first on 011vodic.com.