
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Avg.2025, 06:17
Zvezda preko Leha do plej-ofa Lige šampiona, za grupnu fazu protiv Pafosa
Fudbaleri Crvene zvezde igraće u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona, pošto su večeras na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu odigrali bez pobednika sa Lehom 1:1 (1:0) u revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija za najkvalitetnije evropsko klupsko takmičenje.
Fudbaleri Crvene zvezde su u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za LŠ, koja je odigrana prošle nedelje u Poljskoj, pobedili rezultatom 3:1.
Jedini gol za Zvezdu na večerašnjoj utakmici postigao je Šerif Endiaje iz penala u 45+1. minutu. Kod gostiju, u listu strelaca upisao se Mikael Išak u 90+3. minutu.
Zvezda je meč završila sa igračem manje, pošto je u 57. minutu direktan crveni karton dobio Rodrigao.
Prvu šansu...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Zvezda na punoj “Marakani“ nastavlja pohod ka Ligi šampiona
Izvor: Nezavisne Novine, 12.Avg.2025
Fudbaleri Crvene zvezde večeras dočekuju Leh iz Poznanja, u okviru revanš utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.