Izvor: Story, 02.Jun.2015, 21:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vladimir Stojković: Svadba u septembru!
Vladimir Stojković rešio je da po drugi put stane na ludi kamen
Vladimir Stojković, foto: Petar Đorđević
Vladimir i njegova devojka Valentina Pupović izgovoriće sudbonosno da u Beogradu, a svadba je zakazana za septembar. Nakon dve godine veze, golman je je rešio da se zavetuje na večnu ljubav.
- Vladimir i Valentina se zabavljaju već dve godine i dobro funkcionišu. Mnogo se vole, shvatili su da su stvoreni jedno za drugo i odlučili >> Pročitaj celu vest na sajtu Story << su da tu ljubav i ozvaniče. On je siguran da je ona žena o kakvoj je oduvek maštao, jer je normalna, dobra, pametna i vredna, i definitivno sa njom želi decu - rekao je izvor za Alo.
On je takođe rekao da mladenci već znaju gde će svadbeno slavlje da organizuju.
- Valentina se odlično slaže i sa Stojketovim sinom Lavom. Vladimirovi prijatelji je već oslovljavaju sa snajka i svi su srećni zbog njih. Svadba neće biti velika, a pokušavaju da svaki detalj sakriju od medija. Sredinom septembra će se održati ceremonija, a slavlje će praviti u jednom prestižnom beogradskom hotelu. Stojke je celu organizaciju prepustio svojoj devojci i ne meša se mnogo, jer želi da sve bude po njenoj volji. Ona još uvek nije odlučila kakvu će venčanicu nositi, ali koliko znam, planira da šije - rekao je izvor.
Izvor: Alo
Pogledaj vesti o: Vladimir Stojković





