Izvor: Sportske.net, 31.Maj.2012, 20:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Viktor: ''Baš nisam imao sreće''
Posle današnjeg poraza od Fonjinija i eliminacije sa Rolan Garosa, Viktor Troicki je istakao da ga sreća nije pogledala ni na žrebu, kao ni u ključnim trenucima ovog duela.
Povezane vesti
Troicki: Nisam bio dovoljno fokusiran
Izvor: Akter, 31.Maj.2012
Srpski teniser Viktor Troicki rekao je posle današnjeg poraza u drugom kolu Otvorenog prvenstva Francuske od Fabija Fonjinija da nije imao sreće u ključnim trenucima meča i da nije bio dovoljno fokusiran
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






