Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Apr.2009, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pobeda Troickog i Stepaneka u dublu
BEOGRAD - Srpski teniser Viktor Troicki i Čeh Radek Stepanek plasirali su se u četvrtfinale turnira u Barseloni, pošto su danas pobedili sedme nosioce Džefa Kucija iz Južne Afrike i Australijanca Džordana Kera sa 2:0 (6:4, 6:1).
Troicki i Stepanek će se u narednom kolu takmičenja u konkurenciji dublova sastati sa Šveđaninom Simonom Aspelinom i Veslijem Mudijem iz Južne Afrike.
Aspelin i Mudi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << su u drugom kolu eliminisali treće nosioce u Barseloni Čeha Lukaša Dluhija i Indijca Leandera Paesa pobedivši ih posle dva taj brejka sa 2:0 (7:6, 7:6).
Protivnici Zimonjića i Nestora u četvrtfinalu biće peti nosioci Kevin Ulijet iz Zimbabvea i Brazilac Bruno Soareš, koji su eliminisali domaće takmičare Giljerma Alsaidea i Alberta Martina, takođe sa 2:0 (6:3, 6:2).
Eventualni susret Zimonjića i Troickog moguć je u polufinalu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...












