Večeras u 8 svi na doček olimpijaca!

Izvor: Glas javnosti, 14.Avg.2012, 11:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Večeras u 8 svi na doček olimpijaca!

BEOGRAD - Olimpijskom timu Srbije, koji je predstavljao našu zemlju na Olimpijskim igrama u Londonu, večeras će biti priređen svečani doček u Skupštini grada Beograda.

Olimpijci Srbije će se okupiti u 19.30 sati ispred zgrade generalnog sponzora Olimpijskog komiteta Srbije kompanije "Telenor" na Novom Beogradu, odakle će krenuti na svečanu vožnju ka Skupštini grada, saopštio je Olimpijski komitet >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Srbije.

Autobus s našim olimpijcima kretaće se ulicom Omladinskih brigada do opštine Novi Beograd, preko Bulevara Mihajla Pupina, Brankovog mosta i Brankove ulice, zatim Prizrenskom, preko Terazija, Ulicom kralja Milana do kružnog toka na Slaviji.

Odatle se olimpijci vraćaju Ulicom kralja Milana, preko Terazija do Trga Nikole Pašića.

Svečani doček osvajača olimpijskih medalja ispred Skupštine grada počinje u 20 sati.

Srpski olimpijci stigli su noćas na aerodrom Nikola Tesla, gde su ih, pored porodice i prijatelja, dočekali predsednik Srbije Tomislav Nikolić, čelnici nacionalnog olimpijskog komiteta i brojni navijači.

Predsednik Vlade Srbije Ivica Dačić i ministarka omladine i sporta Alisa Marić prirediće za olimpijski tim u 17.30 sati prijem u Palati Srbije.

Srpski olimpijci vraćaju se iz Londona sa četiri medalje: zlato je osvojila reprezentativka u tekvondu Milica Mandić, srebro Ivana Maksimović u streljaštvu, a bronzane medalje vaterpolo reprezentacija i strelac Andrija Zlatić.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.