UŽIVO: Hapoel - Partizan 67:69 (36. minut)! Prazan hod crno-belih

Izvor: Vesti-online.com, 29.Okt.2014, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle 30 minuta, Partizan je imao +10 (66:56) u Jerusalimu protiv Hapoela u trećem kolu D grupe Evrokupa.

Edo Murić (Foto: Arhiva)

Ovo je sigurna najbolja utakmica čete Duška Vujoševića u ovoj sezoni.

36. minut - Smit smanjuje na samo -4 (65:69). Vujošević je morao da traži tajm-aut. Bezidejni crno-beli u napadu u poslednjoj četvrtini. Samo dva poena >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << prednosti za Partizan.

34. minut - Prazan hod Partizana u napadu, ali srećom ni Hapoel nije iskoristio da napada.

32. minut - Kičen prekida seriju crno-belih. Murić postiže 10 trojku Partizana. Odličan procenat šuta crno-belih za tri poena (10/18). Serija domaćina 5:0 za 63:69.

30. minut - Trojka Andrića uz zvuk sirene za plus 10 (66:56).

29. minut - Sedmi uzastopni poen Eda Murića. Sjajan Partizan. Gagić povećava prednost crno-belih na +7 (63:56).

27. minut - Edo Murić ponovo dovodi Partizan u vođstvo. Gagić za 59:56, vodi Partizan.

26. minut - Murić smanjuje odličnim ulazom. S druge strane Gelin promašuje zakucavanje.

24. minut - Halperin postiže trojku za 54:52. Donte Smit postiže nove poene za domaće - 56:52. Bolja igra Hapoela u nastavku.

23. minut - Lior Eljahu izjednačuje. Loš posčetak Partizana u nastavku. Gagić vraća prednost crno-belih. Smit trojkom za vođstvo Hapoela - 49:48. Novi poeni Gagića.

21. minut - Počelo je drugo poluvreme. Donte Smit smanjuje na samo -2 - 44:46.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.