Teniserke Srbije u baražu protiv Hrvatske

Izvor: Nezavisne Novine, 07.Feb.2015, 00:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teniserke Srbije u baražu protiv Hrvatske

BUDIMPEŠTA - Teniserke Srbije, pobjednice A grupe Evro-afričke zone Fed kupa, igraće u subotu u baražu tog takmičenja sa selekcijom Hrvatske, pobjednikom grupe D.

Srbija je na turniru u Budimpešti savladala Austriju sa 3:0 i domaćina Mađarsku sa 2:1, dok je Hrvatska u D grupi trijumfovala u konkurenciji Belgije, Izraela i Letonije.

Pobjednik sutrašnjeg baraža Prve grupe Evro-afričke zone između Srbije i >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Hrvatske boriće se za plasman u plej-of za popunu Svjetske B grupe Fed kupa, koji je na programu 18. i 19. aprila.

Pobjednike takmičenja po zonama u plej-ofu će dočekati poraženi timovi iz prvog kola Svjetske B grupe.

Za reprezentaciju Srbije u ovogodišnjem Fed kupu igraju Aleksandra Krunić, Ivana Jorović, Doroteja Erić i Vojislava Lukić, selektor je Tatjana Ječmenica, dok su u sastavu Hrvatske Dona Vekić, Ana Konjuh, Ana Vrljić i Darija Jurak, a selektor je Iva Majoli.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.