Izvor: Nezavisne Novine, 09.Avg.2016, 22:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nadal i Marej lako do osmine finala
Endi Marej i Rafael Nadal ostvarili su sigurne pobjede i plasirali su se u osminu finala olimpijskog turnira.
Drugi igrač svijeta nije imao nikakvih problema protiv Argentinca Huana Monaka, pa je slavio u dva seta sa 6:3, 6:1.
Marej je u prvom setu ispustio jedan servis gem, ali u preostalom dijelu meča je dominirao, pa Monako nije imao nikakvu šansu. Njegov rival u borbi za četvrtfinale biće Benoa Per ili Fabio Fonjini.
Lako je do osmine finala >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << stigao i Rafael Nadal koji je pobijedio Andreasa Sepija sa 6:3, 6:3. Nadal je u drugom gemu napravio brejk i zahvaljujući tome je dobio prvi set.
U drugom je do brejka stigao u trećem gemu, a i meč je okončao brejkom – 6:3.
Nadalov sledeći rival u Riju biće Francuz Žil Simon koji je sa 7:6, 6:2 pobedio Japanca Sugitu. Veliko iznenađenje priredio je Jevgenij Donskoj koji je poslije preokreta pobijedio Davida Ferera sa 3:6, 7:6, 7:5 i igraće protiv Stiva Džonsona za četvrtfinale.
Kei Nišikori savladao je Milmana sa 2-0, a u osmini finala igraće protiv Slovaka Andreja Martina.
(B92)
Pogledaj vesti o: Rafael Nadal
Nastavak na Nezavisne Novine...






