Izvor: Glas javnosti, 02.Okt.2012, 14:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković trujumfovao protiv Berera u prvom meču posle US Opena
PEKING - Najbolji srpski teniser Novak Đoković savladao je u meču 2. kola ATP turnira u Pekingu NemcaMihaela Berera sa 2:1 (6:1, 6:7 (3:7), 6:2).
Najbolji srpski teniser je dobio je prvi set rezultatom 6:1 posle 32 minuta igre. Nemac je uzvratio u drugom sa 7:6 (7:3), u setu u kome je svaki teniser držao svoj servis.
Đokoviću je ovo prvi zvaničan meč posle finala >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << US Opena.
Srpski teniser je na najbolji način otvorio treći set, dobio je svoj servis, potom iskoristio prvu brejk loptu za 2:0. Novak se nije tu zaustavio nego je na svoj servis osvojio i treći gem u nizu. Nemac je samo na kratko prekinuo niz Đokovića, a konačnih 6:2 govore o dominaciji srpskog tenisera u ovom setu.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković











