Savić: Bez opuštanja protiv Rumuna

Izvor: NaDlanu.com, 28.Jul.2013, 09:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Savić: Bez opuštanja protiv Rumuna

Selektor vaterpolo reprezentacie Srbije Dejan Savić izjavio je danas da protiv Rumunije u nedelju u osmini finala prvenstva sveta, ne sme da bude opuštanja.

"Ulazimo u drugi deo prvenstva. Naše je da radimo i da u ovoj situaciji učinimo sve da meč dočekamo spremni. Samo mi je Rumunija u glavi . Nije to onaj rival koji je znao da nas ugrozi, ali opet tražim maksimalan ulazak u igru, bez opuštanja", rekao je Savić.Filip Filipović je naglasio da u nastavku takmičenja srpski tim treba da zaigra barem 20 - 30 odsto bolje."Dosadašnjim delom sam delimično zadovoljan, najviše igrom protiv Mađara kada su pretili da anuliraju našu prednost", ocenio je Filipović.Andrija Prlainović je poručio da ovaj deo prvenstva zahteva maksimalnu koncentraciju."Eventualni susret sa Crnom Gorom jeste zanimljiv, ali ima ovde odličnih erkipa, Grčka na primer", smatra Prlainović.Srbija, koja je prvi deo šampionata završila sa sve tri pobede na prvom mestu u grupi C, u nedelju od 17,30 igra meč osmine finala protiv Rumunije.(Tanjug)

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.