Bravo! Može i ovako!

Izvor: Mondo, 28.Apr.2015, 15:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bravo! Može i ovako!

Vaterpolo klubovi Partizan i Crvena zvezda daju primer javnosti kako mogu zajedno!

U redakciju MONDA danas je stigao poziv na zajedničku konferenciju za novinare vaterpolo klubova Partizana i Crvene zvezde. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Nije reč o najavi utakmice, već o zajedničkoj akciji, u saradnji sa kompanijom "Cermat", a koja treba da podigne svest, pre svega kod mladih, da je sport prevashodno zabava, a ne rat i bojno polje!

"Cilj akcije je da celokupnoj javnosti, a pre svega deci i mladim navijačima, kroz primer partnerske saradnje, ponudi mogućnost da promene odnos prema klubu za koji ne navijaju, kao i za razvoj saradničkih odnosa sa navijačima klubova koje doživljavaju kao suparničke. Ideja koja nas je okupila trebalo bi da motiviše mlade da uživaju u sportu i doživljavaju ga kao igru, nadmudrivanje i odmeravanje snaga u dobrom i plemenitom", piše u plakatu, odnosno pozivu za konferenciju za medije koja će biti održana u četvrrtak u Beogradu.

Posle svega što smo videli u poslednjem fudbalskom "večitom derbiju" (ali i u mnogima pre), ova akcija vaterpolo klubova Partizana i Crvene zvezde je za svaku pohvalu.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.