Izvor: N1 televizija, 16.Sep.2021, 20:43

Zvezda oborila Bragu: Sjajna uvertira za večiti derbi!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedom su započeli novu sezonu Lige Evrope! Srpski šampion slavio je na Marakani protiv Brage rezultatom 2:1 (0:0) u prvom kolu grupe F.
Pogledaj vesti o: Utakmica Partizan Braga,   Večiti derbi,   Crvena Zvezda

Nastavak na N1 televizija...

I drugi pišu o ovome:
Zvezda na skeneru B92.net: Dragović bez greške, Kanga je glavni, Živković katastrofalan

Izvor: B92, 16.Sep.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Bragu 2:1 (0:0) i trijumfom započeli takmičenje u Ligi Evrope...Crveno-beli su u prvom poluvremenu slabo odigrali u napadu, ali su u drugom poluvremenu zaigrali znatno bolje i došli do trijumfa...Strelci su bili Rodić u 75. i Katai u 85. minutu iz penala...Kao...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.