Izvor: RTS, 16.Sep.2021, 07:06

Zvezda domaćin Bragi u Ligi Evrope (18.40 RTS1)

Fudbaleri Crvene zvezde domaćini su ekipi Brage u prvom kolu grupne faze Lige Evrope. Utakmica na stadionu "Rajko Mitić" počinje u 18.45 uz direktan prenos na Prvom programu RTS-a, strim je na RTS Planeti (samo za korisnike iz Srbije), a tok meča i promene rezultata možete pratiti i na našem portalu.
Portugalskog predstavnika Bragu crveno-beli smatraju jakim protivnikom ali >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su uvereni da će iskoristiti prednost domaćeg terena i uspešno početi nastup na međunarodnoj sceni.

Mnogi Bragu, koja je već igrala finale Lige Evrope, smatraju za favorita u grupi F u kojoj su još Ludogorec i Midtjiland, ali Zvezda očekuje da na ovoj utakmici osvoji prve bodove.
U nacionalnim šampionatima Crvena zvezda nema poraz u dosadašnjem toku prvenstva, ima šest pobeda i jedan remi uz gol razliku 13:3, a Braga je u prvih pet kola portugalskog šampionata zabeležila učinak od dve pobede, dva remija i jednog poraza.
Duel Crvene zvezde i Brage na stadionu "Rajko Mitić" počinje u 18.45 uz direktan prenos na Prvom programu RTS-a, strim je na RTS Planeti (samo za korisnike iz Srbije), a tok meča i promene rezultata možete pratiti i na našem portalu.