Izvor: B92, 13.Feb.2008, 17:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vajdišova odustala od Fed kupa
Češka teniserka Nikol Vajdišova odlučila je da ne igra za Fed kup tim kako bi se što bolje koncentrisala na popravljanje ranga na WTA listi, prenosi češki dnevni list "Sport". "Nikol je uvek bila ponosna što igra za Češku, ali sada je u njenoj karijeri važno da popravi rang na WTA listi", rekao je njen menadžer Olivije van Lindok i dodao da je nju to bila teška odluka.
Vajdišova je trenutno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 16. igračica sveta.
Češka će se sastati sa Izraelom 26. i 27. aprila u plej ofu za Svetsku grupu. Prošle godine, zbog bolesti ova teniserka nije mogla da igra, a Češka je izgubila od Španije sa 1:4.
Van Lindok je dodao da Vajdišova želi da igra za Češku na Olimpijskim igrama u Pekingu i da se jednom vrati u Fed kup tim.




