Uteha za Troickog u dublu

Izvor: B92, 07.Okt.2015, 15:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uteha za Troickog u dublu

Srpski teniser Viktor Troicki i njegov partner u dublu Urugvajac Pablo Kuevas plasirali su se u četvrtfinale turnira u Pekingu

Srbin i Urugvajac su pobedili indijsko-američki par Rohana Bopanu i Džona Iznera sa 2-0, po setovima (6:4, 6:3).

Troicki i Kuevas su tri puta oduzeli servis protivnicima, koji nisu napravili nijedan brejk i za 55 minuta ostvarili plasman u četvrtfinale.

Oni će u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << četvrtfinalu igrati protiv prvih nosilaca Holanđanina Žana Žilijena Rojera i Horije Tekaua iz Rumunije.

Troicki je prethodno eliminisan u drugom kolu u pojedinačnoj konkurenciji, izgubio je od 100. tenisera sveta.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.