Uspeh srpskih dublova na EP

Izvor: B92, 09.Okt.2008, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uspeh srpskih dublova na EP

Na Evropskom prvenstvu u stonom tenisu tri naša dubla prošla su u treće kolo.

Grujić i Karakašević eliminisali su u drugom kolu engleski par Drimkol - Najt sa 3:2 (11:8, 11:5, 4:11, 5:11 i 11:5). U trećem kolu sastaju se sa Dancima Tugvelom i Asmusenom. Marko Jevtović i Žolt Pete pobedili su Ukrajince Kua i Žudenka sa 3:1 (10:12, 11:9, 11:6 i 11:5) i u trećem kolu igraju sa Rusima Rubcovom i Lencovom. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Gabrijela Feher i Anamarija Erdelji prošle su dalje pobedom nad Holanđankama Li i Timinom sa 3:1 (11:8, 11:4, 11:13 i 11:9) i u narednom kolu igraju sa bugarskim dublom Kasabova – Remzi.

Četvrti naš par nije imao sreće. Molnarova i Todorovićeva izgubile su od Turkinja Hu i Meral sa 3:0 (sva tri seta 11:7).

U pojedinačnoj konkurenciji kod devojaka je ostala samo naša najbolja juniorka Monika Molnar koja je u drugom kolu pobedila Belgijanku Opdenkamp sa 4:0 (11:4, 11:3, 13:11 i 11:7).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.