Toni Nadal: Novak pada u petom setu

Izvor: S media, 19.Maj.2011, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Toni Nadal: Novak pada u petom setu

Toni Nadal, stric prvog tenisera sveta, kaže da njegov bratanac ne treba da se opterećuje Novakom Đokovićem, ali i da će taktiku za Rolan Garos pripremati u hodu, a ne prema ovogodišnjim okršajima dvojice tenisera, koje je naš as dobio.

MekInro: Novače, poštedi moj rekord

Đoković se javio iz Kana: Dobro je da nisam pao na pisti! FOTO

Sampras: Novak je uspeo da se obuzda >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

Kladionice u panici: Marej prvi obara Novaka?!

Toni je, takođe, siguran da će Rafa slaviti u eventualnom finalu Pariza, ukoliko odmeri snage sa Novakom.

- Rano je govoriti o finalu, prvo bi trebalo se plasirati tamo i ostati u igri do petog seta. To neće biti lako. Rafa će se truditi da u Parizu pruži maksimum, ali trenutno je najbolji na svetu ipak Novak. Isto tako, Rafael ne želi da postane opsednut Đokovićem, niti da previše razmišlja. Kada i ako dođe do susreta, tada će se posvetiti meču i razmišljati kako da trijumfuje - rekao je Toni.

U trijumf je uveren i Albert Kosta, selektor Dejvis kup reprezentacije Španije, o čemu možete čitati OVDE.

(Foto: Gulliver/Getty)
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale,   Novak Đoković

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.