Izvor: Blic, 22.Mar.2015, 12:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Titule u dublu za Hingis i Mirzu, i Soka i Pospišila
Švajcarska teniserka Martina Hingis i Indijka Sanja Mirza osvojile su titulu u dublu na turniru u Indijan Velsu, pošto su u finalu savladale Ruskinje Jekatrinu Makarovu i Jelenu Vesninu sa 6:3, 6:4.
U konkurenciji muških dublova, titula je otišla u ruke kanadsko-američkog para Vasek Pospišil / Džek Sol, koji je bio bolji od Italijana Simone Bolelija i Fabija Fonjinija sa 6:4, 6:7 (3), 10:7.
U singl konkurenciji, kod dama se za titulu bore Jelena Janković i Simona Halep od 19 časova, dok je nakon toga na programu muško finale i klasik između Novaka Đokovića i Rodžera Federera.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






