Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Apr.2015, 09:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tipsarević nije prošao u četvrtfinale
Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u četvrtfinale ATP turnira u Hjustonu pošto je večeras u osmini finala izgubio od Kolumbijca Santjaga Hiralda u dva seta - 7:6 (7:2), 6:3 posle sat i po igre.
Hiraldo, trenutno 32. na svetskoj rang listi, smanjio je prednost u međusobnim okršajima sa Tipsarevićem na 2:1.
Srpski teniser je prethodno u prvom kolu posle iscrpljujuće borbe pobedio >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Brazilca Giljerma Klezara (6:4, 3:6, 7:6).
Bio je to prvi singl meč bivšeg svetskog broja osam nakon skoro godinu i po dana pauze zbog povrede stopala.
Posle pobede nad Tipsarevićem, Hiraldo u borbi za polufinale igra protiv Amerikanca Džeka Soka, koji je nadigrao Španca Robarta Bautistu Aguta (6:4, 6:4).
Turnir u Hjustonu igra se za ukupan nagradni fond od 549.230 dolara.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








