Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Jan.2017, 11:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tipsarević lako do novog polufinala
Srpski teniser Janko Tipsarević izborio je drugo polufinale u Bangkoku u kratkom periodu, posle pobede nad Francuzem Akselom Mišonom 6:2, 6:2.
Tipsarević je do osmog trijumfa u Bangkoku, računajući i turnir koji je osvojio prošle nedelje u istom gradu, došao posle sat i 34 minuta igre u meču u kojem je napravio čak šest brejkova.
Srpski broj četiri u narednoj rundi igra protiv 18-godišnjeg Nemca Danijela Altmajera, trenutno 378. na ATP listi.
Turnir na Tajlandu igra se za nagradni fond od 50.000 dolara.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



























