Izvor: B92, 25.Apr.2017, 21:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tipsarević i Tepavac startovali pobedama u Kini
Srpski teniseri Janko Tipsarević i Marko Tepavac ostvarili su pobede u uvodnim mečevima na čelendžeru u An-Ningu, dok je Nikola Milojević poražen u prvom kolu.
Tipsareviću za sada prija Kina, pošto je posle titule u Ćingdau, dobro krenuo i u An-Ningu savladavši domaćeg tenisera Fađing Suna sa 2:0 (6:0, 6:4)
Protivnik 71. reketu sveta u drugom kolu biće teniser sa Tajvana Džejson Jung. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Drugi srpski predstavnik na turniru Marko Tepavac pobedio je tinejdžera iz Kanade Feliksa Ože-Ajasima sa 2:1 (2:6, 6:4, 6:4), a protivnik u osmini finala biće mu peti nosilac Blaž Kavčić.
Nikola Milojević nije uspeo da ostvari učinak kao prethodna dva sunarodnika pošto je u prvom kolu poražen od 180 tenisera sveta Teimuraza Gabašvilija 2:1, (6:1, 5:7, 7:6).
Eventualnim pobedema Tipsarevića i Tepavca u drugom kolu, videli bismo srpski okršaj u borbi za polufinale čelendžera u An-Ningu.







