Tipsarević i Paes u polufinalu dublova

Izvor: Sportski Žurnal, 06.Jan.2012, 11:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević i Paes u polufinalu dublova

Srpski teniser Janko Tipsarević i Indijac Leander Paes plasirali su se u polufinale u konkurenciji dublova na ATP turniru u Čenaju pošto su u četvrtfinalnom meču savladali sinoć italijansko-slovački par Fabio Fonjini/Igor Zelenaj sa 6:3, 6:4.

U borbi za finale Tipsarević i Paes se sastaju sa Amerikancima Skotom Lipskim i Radživom Ramom, koji su pobedili >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Kolumbijce Huana Sebastijana Kabala i Roberta Faraha sa 6:3, 4:6, 10:7.
Tipsarević je izborio plasman i u četvrtfinale singla savladavši Indijca Jukija Bambrija sa 6:1, 6:3. Njegov naredni rival je malo poznati Belgijanac David Gofin.
Turnir u Čenaju igra se za ukupan nagradni fond od 400.000 dolara.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.