Izvor: Beta, 05.Nov.2010, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsarević: Priče o nameštanju su glupost

BEOGRAD, 5. novembra 2010. (Beta) - Srpski teniser Janko Tipsarević negirao je u petak spekulacije britanskih medija da je učestvovao u nameštanju meča na Kupu Kremlja.

"Ljut sam što se moje ime na ovaj način provlači kroz medije. Imao sam dovoljno problema ove godine sa bolešću i povredama i ne želim da gubim energiju na ovakve gluposti", naveo je Tipsarević u saopštenju.

"Hoću da odigram najbolje što mogu na poslednjem turniru u sezoni i da po završetku takmičarske godine odem sa svojom suprugom na medeni mesec. Takodje, želim da se maksimalno pripremim za najvažniji dogadjaj u mojoj dosadašnjoj karijeri - finalni meč Dejvis kupa", dodao je on.

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.