Sutra na terenu Ðoković, Zimonjić, Janković i juniori

Izvor: Press, 30.Jun.2013, 19:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sutra na terenu Ðoković, Zimonjić, Janković i juniori

Najbolji teniser sveta, Ðoković, igra u osmini finala singla protiv Nemca Tomija Hasa, trenutnog 13 na ATP listi, a duel je na programu između 17.30 i 20 sati. 

Ðoković je dobio pet od dosadašnjih osam međusobnih susreta sa nemačkim veteranom, a bolji iz sutrašnjeg igraće u četvrtfinalu sa pobednikom meča između Čeha Tomaša Berdiha i Australijanca Bernarda Tomića.

Zimonjić i Francuz Žilijen Beneto >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << u osmini finala dublova sastaju se posle 14 sati sa pakistansko-holandskim parom Kureši/Rojer, dok Jankovićeva i Hrvatica Mirjana Lučić-Baroni, takođe u osmini finala dublova, igraju u istom terminu protiv ruskog para Makarova/Vesnina.

Zimonjić i Slovenka Katarina Srebotnik u 2. kolu mešovitih dublova igraju posle 19,30 sati protiv američko-hrvatske kombinacije Blejk/Vekić.

U prvom kolu juniorskog turnira Milojević se posle 14.30 sati sastaje sa Britancem Džejmijem Malikom, dok je protivnica Stojanovićeve posle 15 sati Brazilka Beatriz Hadad Maja.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ponedeljak na Vimbldonu: Prvo JJ i Ziki, pa juniori, Novak oko 18 časova

Izvor: Blic, 01.Jul.2013, 00:08

Sedmog dana Vimbldona u tenisu na terene od predstavnika Srbije izlaze Novak Đoković, Nenad Zimonjić, Jelena Janković i juniori Nikola Milojević i Nina Stojanović...Najbolji teniser sveta igra u osmini finala singla protiv Nemca Tomija Hasa, trenutnog 13 na ATP listi, a duel je na programu između...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.