Štutgart: Tipsarević - Beluči (16h)

Izvor: B92, 14.Jul.2012, 00:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Štutgart: Tipsarević - Beluči (16h)

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu u polufinalu ATP turnira "Mercedes kup" igra sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Tipsarević je postavljen za prvog nosioca na turniru i u četvrtfinalu je savladao Nemca Bjerna Faua sa 6:7, 7:6, 6:4, dok je Beluči bio bolji od Nemca Sedrika-Marsela Štebea - 6:4, 6:1.

Beluči i Tipsarević su se u prošlosti sastali samo jednom. Brazilac je u Indijan Velsu 2009. godine trijumfovao u tri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << seta 5:7, 7:5, 6:2. Na putu do četvrtfinala Beluči je pobedio Nemca Robina Kerna i trećeg nosioca Autralijanca Bernarda Tomića.

U drugom polufinalnom meču sastaju se Argentinac Huan Monako i Španac Giljermo Garsija Lopes.

Monako je u četvrtfinalu savladao Slovaka Pavola Červenaka sa 6:1, 7:5, a Garsija Lopes Nemca Dastina Brauna sa 6:0, 6:3.

Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.175 evra.
Pogledaj vesti o: Mercedes Benz

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.