Spakovao se i Filip

Izvor: Mondo, 14.Mar.2015, 13:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spakovao se i Filip

Krajinović posle uspešno odrađenih kvalifikacija zaustavljen u prvom kolu Indijan Velsa.

Foto: Guliver/Getty Images/Streeter Lecka

Filip Krajinović izborio je kroz kvalifikacije mesto u glavnom žrebu mastersa u Indijan Velsu, ali je poražen već u prvom kolu. Bolji od srpskog tenisera bio je Holanđanin Igora Sijsling (6:4, 3:6, 6:2).

Krajinović je uspeo da se vrati u meč posle izgubljenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << prvog seta, ali je Sijsiling u odlučujućem trećem setu, odmah napravio veliku razliku (3:0), a zatim je i završio duel novim brejkom.

On će se u drugoj rundi sastati sa Rafaelom Nadalom.

Pre Filipa Krajinovića u prvoj rundi takmičenja u Indijan Velsu poraženi su i Viktor Troicki i Dušan Lajović, pa će Srbiju u muškoj konkurenciji sada predstavljati samo Novak Đoković.

Najbolji teniser sveta, koji brani titulu u Indijan Velsu, slobodan je u prvoj rundi takmičenja, dok će u drugom kolu odmeriti snage sa Kipraninom Markosom Bagdatisom.

Masters u Indijan Velsu igra se za nagradni fond od 5,38 miliona dolara.
Pogledaj vesti o: Rafael Nadal

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.