SERENA SE SKINULA

Izvor: Kurir, 20.Apr.2011, 09:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SERENA SE SKINULA

Serena Vilijams (29) ne razmišlja o tenisu dok se odlično provodi na peščanim plažama Majamija. Nekadašnja najbolja teniserka sveta s prijateljima je plesala na plaši, a provokativni bikini iz dva dela otkrio je njenu ne baš vitku liniju.

Serena Vilijams oporavlja se od operacije, koja je izvršena pošto joj je pre dva meseca pronađen ugrušak krvi u plućima. Još se ne zna kada će se Serena vratiti na teren.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.