Raoniću pripalo istorijsko, prvo kanadsko ATP finale

Izvor: Blic, 04.Avg.2014, 08:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Raoniću pripalo istorijsko, prvo kanadsko ATP finale

U prvom finalu ATP turnira koje je za učesnike imalo dva kanadska tenisera, Miloš Raonić je zabeležio trijumf i zahvaljujući 6:1, 6:4 protiv Vaseka Pospišila osvojio titulu u Vašingtonu.

Tri brejka rođenog Crnogorca u uvodnom setu najavili su ishod ove borbe za trofej, a Pospišil se potom držao do desetog gema druge deonice, kada mu je Raonić >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << "oduzeo servis" i tako napravio odlučujući korak za šestu titulu u karijeri, prvu u 2014.

Koliko je Miloš Raonić dominirao u ovom finalu možda najbolje svedoči podatak da je na svoj prvi servis izgubio samo dva poena, po jedan u oba seta.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.