Raonić ostavio Troickog bez finala u Istanbulu

Izvor: B92, 06.Maj.2017, 21:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Raonić ostavio Troickog bez finala u Istanbulu

Srpski teniser Viktor Troicki završio je učešće na turniru u Istanbulu, pošto je u polufinalu poražen od Miloša Raonića iz Kanade u dva seta – 6.2, 6:3.

Raonić je u njihovom šestom međusobnom duelu do pete pobede došao posle 66 minuta igre.

Kanađain će u finalu turnira u Istanbulu igrati protiv Hrvata Marina Čilića, koji je ranije u dva seta pobedio Argentinca Dijega Švarcmana.

Raonić je u gotovo svim segmentima igre nadigrao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Troickog, petog nosioca na turniru u Istanbulu – dvaput je u pravom setu oduzeo servis srpskom teniseru, dok mu je u drugom to jednom pošlo za rukom.

Nagradni fond turnira u Istanbulu je 439.005 dolara.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.