Izvor: Blic, 28.Feb.2008, 18:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poraz Janka Tipsarevića na turniru u Zagrebu
Dejvis kup reprezentativac Srbije Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u polufinale ATP trurnira koji se u Zagrebu igra za nagradni fond od 370.000 evra, pošto je danas u četvrtfinalu doživeo neočekivan poraz od 209. tenisera sveta, Ukrajinca Sergeja Stahovskog, rezultatom 3:6, 6:4, 6:2.
Tipsarević je bio apsolutni favorit u tom duelu i posle prvog seta, koji je lako dobio, činilo se da će opravdati tu ulogu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ali je u nastavku meča popustio i dozvolio malo poznatom Ukrajincu da napravi potpuni preokret.
Uprkos ovom neočekivanom porazu, Tipsarević je plasmanom u četvrtfinale osvojio 40 poena i na narednoj ATP listi napredovaće najverovatnije za pet mesta.









