Počinju kvalifikacije za Srbija open

Izvor: Studio B, 28.Apr.2012, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počinju kvalifikacije za Srbija open

Prvi nosilac ovogodišnjeg Srbija opena španski teniser Pablo Anduhar slobodan je u prvom kolu, dok će u nastavku turnira igrati sa boljim iz duela u kome se sastaju Filipo Volandri iz Italije i Marko Đoković, odlučeno je žrebom u Skupštini grada.

Drugi nosilac Italijan Andreas Sepi, takođe je slobodan u prvom kolu, a nakon toga očekuju ga Adrijan Ungur iz Rumunije ili Ivan Dodig iz Hrvatske. Nekada treći teniser >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << sveta, Argentinac David Nalbandijan, pohod na beogradsku titulu počeće protiv pobednika susreta Martin Kližan (Slovenija) - kvalifikant.

Dušan Lajović igraće protiv Rusa Jevgenija Donskoja, koji je dobio specijalnu pozivnicu organizatora. Najbolji teniser sveta Novak Đoković neće braniti titulu na Otvorenom prvenstvu Srbije.

Kvalifikacije počinju danas, a do glavnog žreba pokušaće da se dokopaju Đorđe Đoković, Predrag Krstin, Nikola Ćaćic i najbolji junior Srbije Miki Janković. Pobedniku turnira, koji počinje u ponedeljak, 30. aprila, pripašće 250 ATP poena i ček na 66.250 evra.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.