Počeo Niš Open 2019 za juniore i juniorke

Izvor: RadioCity.rs, 16.Jul.2019, 09:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počeo Niš Open 2019 za juniore i juniorke

Niš Open je turnir  iz kalendara Tennis Europe. Za titulu najboljeg boriće se teniseri i teniserke iz velikog broja zemalja (Srbija, Austrija, Indija, Bugarska, BIH, Severna Makedonija, Hrvatska, Slovačka, Crna Gora, Rusija, Danska,Nemačka, Slovenija, Rumunija, Grčka, Australija). Učestvuje preko 100 tenisera i teniserki, a na turniru će uzeti učešće i takmičari Teniske akademije Živković iz Niša.
Na turniru se igraju mečevi u pojedinačnoj i dubl konkurenciji. Mečevi počinju u 10 sati, a ulaz na sve mečeve turnira je slobodan. Finale je planirano za 21. jul.
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na RadioCity.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RadioCity.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RadioCity.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.