Pobede Vesne i Krunićeve u dublu

Izvor: B92, 24.Jul.2013, 17:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobede Vesne i Krunićeve u dublu

Srpska teniserka Vesna Dolonc u paru sa Gruzijkom Anom Tatišvili plasirala se u drugo kolo dubla na WTA turniru u Bakuu.

Njih dve su savladale Azerbejdžanku Kamilu Farhad i Uzbekistanku Sabinu Šaripovu sa 6:1, 6:1.

Uspešna u dublu bila je i Aleksandra Krunić koja je u paru sa Grkinjom Eleni Danilidu bila bolja od italijansko - izraelskog tandema Alberta Brijanti/Šahar Per sa 4:6, 6:4, 10:8.

Dolonc i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Tatišvili će u nastavku turnira igrati sa boljima iz duela u kojem se sastaju uzbekistansko - ukrajinski par Nidžina Abduraimova/Veronika Kapšaj i češki tandem Karolina i Kristina Pliskova.

Krunić i Danilidu sastaće se sa pobednicama meča Mendi Minela (Luksemburg) /Šanel Šepers (Južna Afrika) - Magda Linet (Poljska) /Elina Svitolina (Ukrajina).

Turnir u Bakuu igra se za nagradni fond od 235.000 dolara.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Pobede Vesne i Krunićeve u dublu

Izvor: B92, 24.Jul.2013

Srpska teniserka Vesna Dolonc u paru sa Gruzijkom Anom Tatišvili plasirala se u drugo kolo dubla na WTA turniru u Bakuu.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.