Izvor: B92, 30.Jan.2011, 00:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pobede Pašanskog i Lajovića
Srpski teniseri Boris Pašanski i Dušan Lajović plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za turnir u Zagrebu.
Pašanski je na startu kvalifikacija ubedljivo slavio protiv Hrvata Tomislava Greguranovića sa 6:0, 6:1, i u narednoj rundi ga očekuje duel sa Aleksandrom Sidorenkom iz Francuske.
Lajović je pobedio Šveđanina Filipa Prpića posle velike borbe u tri seta,s a 2:1, po setovima 4:6, 6:2, 6:3.
Turnir u Zagrebu se igra naredne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nedelje, a Srbija nema sigurnog učesnika u glavnom žrebu što se tiče singla. U dublu će igrati Dušan Vemić u paru sa domaćim teniserom Ivom Karlovićem.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












