Peneta lako do osmine finala

Izvor: Press, 04.Sep.2009, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peneta lako do osmine finala

Peneta je potpuno kontolisala meč, koji je trajao 52 minuta. Ona je ovojila 54 poena od kojih 13 "vinera", u odnosu na samo tri direktno osvojena poena kanadske teniserke.
Italijanka, koja je postavljena za 10. nosioca, u osmini finala igraće protiv bolje iz duela Vere Zvonarjove i Jelene Vesnine.

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.