Na Li protiv Marije Šarapove u finalu Rima

Izvor: TvojPortal.com, 20.Maj.2012, 01:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Li protiv Marije Šarapove u finalu Rima

Izvor: vesti online
Kineska teniserka Na Li plasirala se u finale WTA turnira u Rimu, pošto joj je Amerikanka Serena Vilijams zbog povrede leđa predala meč bez borbe, dok je Marija Šarapova pobedila Anđeliku Kerber sa 6:3, 6:4.
Razlog odustajanja mlađe Vilijamsove jesu problemi sa leđima, kao i želja da bude maksimalno spremna za Rolan Garos.


Kineskinja će se za šesti trofej u karijeri boriti >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << sa Marijom Šarapovom koja je u drugom polufinalu pobedila iznenađenje turnira Anđeliku Kerber sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4.
Plasman u finale najbolji je rezultat za Li u karijeri u Rimu, pošto je prošle sezone ispala u polufinalu ovog takmičenja.Opsirnije procitajte na ovom linku.

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.