Izvor: Telegraf.rs, 16.Jun.2016, 13:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muzika ispratila Noleta iz Beograda! (FOTO)
Najbolji svetski teniser Novak Đoković vraća se u Monte Karlo gde inače živi, posle kratkog boravka u Beogradu gde je bio na svadbi svog dobrog prijatelja, ali i proslavio rođendan svoje supruge Jelene.
Vreme odmora je prošlo i vreme je da se prvi reket sveta sprema za treći Gren slem sezone Vimbldon koji počinje 27. juna i gde Novak brani titulu.
Kako je ovo vreme u Beogradu proveo veselo, tako je i >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << veselo krenuo kući za muzikom harmonike koja ga je pratila.
Ne znamo šta je harmonikaš svirao, ali moguće je da je pesmu od Topalka "O svemu pričaj mi ti" koju je Novak otpevao svojoj supruzi za rođendan.
(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Novak Đoković








