Izvor: B92, 14.Nov.2020, 09:46
"Mislim da će dobro 'pritisnuti' Đokovića"
Nekadašnji američki teniser Sten Smit analizirao je žreb za predstojeći Završni Masters u Londonu.
On je, inače, prvi šampion ovog turnira, koji je održan u Tokiju 1970.
Upravo se tako zove grupa u kojoj su Novak Đoković, Danil Medvedev, Aleksandar Zverev i Dijego Švarcman.
"Ako pogledamo ovaj žreb, primećujete da Medvedev i Zverev, koji su nedavno igrali finale jedan protiv drugog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u Parizu, trenutno igraju veoma dobro. Mislim da će oni dobro pritisnuti Novaka u toj grupi", rekao je Smit.
U grupi "London 2020" smešteni su Rafael Nadal, Dominik Tim, Stefanos Cicipas i Andrej Rubljov.
"Rubljov je bio odličan cele sezone, igrao je neverovatno. Cicipas brani titulu, Tim je osvojio US Open, tako da će i Rafa Nadal imati pune ruke posla sa trojicom igrača u svojoj grupi", istakao je on.
Turnir startuje u nedelju.
Pročitajte još:
* Nadalova Ahilova peta
* Odlazak u istoriju
* London: Nadal i Tim pre Novaka, Srbin počinje od Argentinca
* Britanac smatra da je Samprasova "šestica" važnija od Đokovićeve
Pogledaj vesti o: London
"Mislim da će dobro 'pritisnuti' Đokovića"
Izvor: Nezavisne Novine, 14.Nov.2020
Nekadašnji američki teniser Sten Smit analizirao je žrijeb za predstojeći završni masters u Londonu.











