Izvor: B92, 07.Nov.2021, 19:02
Medvedev: Zaista sam želeo da pobedim Novaka
Ruski teniser Danil Medvedev čestitao je Novaku Đokoviću na šestoj tituli u Parizu.
Drugi igrač planete želeo je da, nakon US opena, još jednom skine skalp srpskom asu, ali nije uspeo.
Izgubio je 2-1, uprkos tome što mu je pripao prvi set.
"Čestitam >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Novaku. Zaista sam želeo da pobedim. Odličan meč, bravo Novače. Hvala timu koji me je podržavao cele nedelje. Znam da su neki i u publici navijali za mene, neki protiv, ali hvala svima što su tu", rekao je Medvedev.
Do novog dvoboja moglo bi da dođe na Završnom mastersu u Torinu, koji kreće 14. novembra.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.








