Izvor: B92, 07.Apr.2014, 12:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mari: Razočaran sam u sebe
Najbolji britanski teniser Endi Mari rekao je da je razočaran u sebe pošto nije uspeo da svoj Dejvis kup tim odvede u polufinale elitnog takmičenja.
Britanci su u četvrtfinalu poraženi od Italijana, koji su pred poslednji dan gubili sa 2:1. Međutim, prvo je Mari u Napulju izgubio od Fabija Fonjinija sa 6:3, 6:3, 6:4, da bi Džejms Vord bio poražen od Andreasa Sepija sa 6:4, 6:3, 6:4.
To znači da će se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Italija u polufinalu sastati sa Švajcarskom, dok će drugi par činiti Francuska i Češka.
“Fabio je igrao odlično u bitnim trenucima i to je na kraju odlučio”, rekao je Mari, “Kada sam imao prilike bio sam malo razočaran u sebe i nisam mogao da ih iskoristim. Kada je on imao svoje bio je izvanredan i svaka mu čast”, naglasio je Mari.
Mari je takođe pohvalio atmosferu u Napulju, ali je i izrazio nezadovoljstvo time što je Korado Baracuti, selektor Italije, govorio dok je on servirao. Međutim, nije želeo da za poraz okrivi bučnu publiku, već bolju igru protivnika.
Pogledaj vesti o: Dejvis kup











