Marej na pobedu do prvog mesta na ATP listi

Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Nov.2016, 09:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marej na pobedu do prvog mesta na ATP listi

Britanski teniser Endi Marej plasirao se u polufinale mastersa u Parizu, pošto je pobedio 11. igrača sveta Tomaša Berdiha iz Češke posle dva seta, 7:6, 7:5 i na pobedu se primakao do prvog mesta na ATP listi.

Marej će preuzeti prvo mesto na listi od Novaka Đokovića, ako se plasira u finale mastersa u >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << Parizu. On će sutra u polufinalu igrati protiv pobednika večerašnjeg duela Francuza Žoa Vilfreda Conge i Kanađanina Miloša Raonića.

Mareju je to omogućio Đoković, koji je ranije danas izgubio u četvrtfinalu od Marina Čilića iz Hrvatske sa 4:6, 6:7.

Britanac je večeras pobedio Berdiha za nešto više od dva sata i ostvario šestu uzastopnu pobedu u međusobnim duelima.

Marej nikada nije bio na prvom mestu ATP liste.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.