Izvor: Nezavisne Novine, 23.Apr.2015, 18:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lajović eliminisan u dublu u Bukureštu
BUKUREŠT - Srpski teniser Dušan Lajović i Argentinac Dijego Švarcman završili su učešće na ATP turniru u Bukureštu u konkurenciji parova, pošto su danas u četvrfinalu poraženi od italijansko-belgijske kombinacije Simone Boleli/Stiv Darsis sa 7:5, 7:5.
Boleli i Darsis su se u polufinale plasirali za 80 minuta, a naredni rival biće im Nikolas Monro (SAD) i Artem Sitak (Novi Zeland).
Lajović je ranije eliminisan u singlu istog turnira jer je u drugom kolu poražen od Lukasa Rosola sa 4:6, 6:4, 6:3.
Turnir u Bukureštu igra se za nagradni fond od 440.000 evra.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






