Izvor: Nezavisne Novine, 22.Jul.2016, 15:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lajović bez prvog ATP finala

Srpski teniser Dušan Lajović zaustavljen je u polufinalu turnira u Kicbilu.

Lajović je u petak, za samo 65 minuta, poražen od Gruzijca Nikoloza Basilašvilija 6:3, 6:1.

Treći reket Srbije držao se do do 3:3 u prvom setu, ali je onda krenula furiozna serija rivala Basilašvili je dobio 9 od sledećih 10 gemova i bez problema došao do borbe za titulu.

Gruzijac, 123. na ATP listi, tačno 40 mjesta >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << iza Lajovića, u finalu će se sastati sa pobjednikom drugog polufinala između Austrijanaca Geralda Melcera i Italijana Paola Lorencija.

S druge strane, Lajović je uprkos dobroj prilici ostao bez prvog ATP finala u karijeri.

Turnir u Kicbilu igra se za nagradni fond od 463.520 evra.

(B92)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.