Kolšrajber: I on se mučio...

Izvor: B92, 01.Sep.2014, 23:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolšrajber: I on se mučio...

Nemački teniser Filip Kolšrajber izjavio je posle poraza od Novaka Đokovića da su uslovi za igru bili vrlo teški.

“Bilo je prilično toplo i vlažno, a posebno je teško u takvim uslovima igrati protiv tako jakog protivnika. Ipak, osećao sam da se i on muči, u trećem setu sam osećao kao da imam više energije. I on se mučio, nije se kretao dobro kao što može“, rekao je Kolšrajber >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << posle poraza 6:1, 7:5, 6:4.

Ipak, Kolšrajber može da bude zadovoljan svojim nastupom u Njujorku – treću godinu u nizu dobio je Džona Iznera i izjednačio je svoj najbolji rezultat, plasman u osminu finala.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.