Izvor: B92, 01.Sep.2014, 23:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kolšrajber: I on se mučio...
Nemački teniser Filip Kolšrajber izjavio je posle poraza od Novaka Đokovića da su uslovi za igru bili vrlo teški.
“Bilo je prilično toplo i vlažno, a posebno je teško u takvim uslovima igrati protiv tako jakog protivnika. Ipak, osećao sam da se i on muči, u trećem setu sam osećao kao da imam više energije. I on se mučio, nije se kretao dobro kao što može“, rekao je Kolšrajber >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << posle poraza 6:1, 7:5, 6:4.
Ipak, Kolšrajber može da bude zadovoljan svojim nastupom u Njujorku – treću godinu u nizu dobio je Džona Iznera i izjednačio je svoj najbolji rezultat, plasman u osminu finala.
Pogledaj vesti o: Tenis





