Kirjosov agent napao JJ zbog predaje

Izvor: B92, 26.Mar.2016, 21:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kirjosov agent napao JJ zbog predaje

Agent australijskog tenisera Nika Kirjosa Džon Moris napao je Jelenu Janković zbog odluke da preda meč na turniru u Majamiju.

Jankovićeva je zbog povrede ramena predala meč Poljakinji Magni Linet posle samo pet odigranih poena.

Moris je za potez srpske teniserke rekao da je odvratan.

Odvratno je to što je Janković to uradila kada ‘laki luzeri’ čekaju priliku da igraju. WTA mora da stane na put ovakvim stvarima, one su loše za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sport”, napisao je Moris.

Morisovi komentari su naišli na osudu na društvenim mrežama, a mnogi su ga kritikovali što je upotrebio reč “odvratno”, a radi sa Kirjosom, koji je poznat po ekcentričnom ponašanju.

Jankovićeva nije jedina teniserka koja se povukla u petak, to je učinila i Švajcarkinja Belinda Benčić, dok je kod tenisera takav slučaj bio sa Radživom Ramom iz Sjedinjenih Država i Švajcarcem Rodžerom Federerom.
Pogledaj vesti o: Jelena Janković

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.