Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Okt.2019, 11:42

Kecmanović pobedom startovao na Kremlj kupu

Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović pobedom je započeo nastup na moskovskom Kremlj kupu, nakon što je savladao Rusa Artema Dobrivnjeg 6:1, 7:5.

Kecmanović je plasman u drugu rundu obezbedio za 73 minuta i to tako što je u drugom setu vezao tri gema kod rezultata 4:5 na servis protivnika.

Sledeći rival Beograđaninu biće pobednik meča Žeremi Šardi (Francuska) - Nikolas Žari (Čile). Kremlj kup igra se za nagradni fond od 840.130 dolara
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...